top of page

Ak by ste teraz mali čarovný prútik a vedeli by ste, že niet žiadných obmedzení, prekážok, starostí....že to, po čom túžite, je možné v jednom momente zázrakom mať a žiť, čo by to bolo?

Samozrejme, niesme v rozprávke a nemáme čarovný prútik, vieme že zázraky sa nedejú na počkanie, no k tomu, čo v živote chceme a po čom túžime, vedie cesta.

Niekedy je však na tejto ceste ešte potrebné niečo upratať, vyčistiť, uzdraviť, odblokovať, dať na svoje správne miesto, aby sa sen mohol stať skutočnosťou. 

Dokonca určiť si cieľ, rozpoznať ČO to je presne TO, po čom túžime, akým smerom sa chceme vydať, býva niekedy to najťažšie. Po rokoch potláčania svojich potrieb a pocitov ľahko dochádza k pocitu stratenosti v živote, kedy nielen že nevieme AKO sa posunúť vpred, ale v prvom rade KAM sa chceme posunúť. Čo vlastne skutočne naozaj a pravdivo chceme a potrebujeme.   

Určiť si jasný smer sa zdá byť jednoduché, no to, či ideme skutočne životnou cestou v súlade s našou vnútornou pravdou, vieme podľa toho ako sa cítime. Ak sa točíme dlhodobo v začarovanom kruhu, robíme všetko preto aby sa niečo v našom živote priaznivo zmenilo a ono sa nemení alebo len veľmi málo a pocit spokojnosti sa stále nedostavuje, netreba sa vzdávať a povedať si že sa to nedá. Je to len znamenie toho, že v tom určení si smeru je potrebné niečo vyladiť alebo doladiť , alebo že treba odblokovať strachy a iné limity v mysli, ktoré sú prekážkami na ceste k tomu čo si prajeme . 

Ak už ste na všetko boli príliš dlho sami, pozrime sa na to spoločne. Ste srdečne vítaní.

bottom of page