top of page

O mne

Denisa Eckmannová

 

Terapiami, koučingom a poradenstvom sa snažím počas sedení pomôcť tak, aby bola pomoc efektívna na mieru k problému, ktorý spôsobuje trápenie, ustrnutie, zablokovanosť, strach alebo akúkoľvek nespokojnosť v oblasti, o ktorú sa jedná.

Osobnostný rozvoj sa stal mojou životnou cestou, ktorá ma priviedla k učeniu sa o sebe, vzťahoch, skúškach aj výzvach, ktoré sa dejú pre rast a následne ma podnietil k štúdiu funkčných metód a techník ako pomôcť aj druhým v tom, v čom som sa naučila pomôcť sebe.

Naučila som sa porozumieť tomu, čo človek vo svojom vnútri zažíva bez toho, aby som len povrchovo hodnotila alebo súdila podľa  toho čo je viditeľné navonok.

 

Týmto poznaním prinášam aj počas sedení rešpekt k problému alebo situácii o ktorej mi je hovorené, čím sa vytvára bezpečné prostredie bez strachu z odsúdenia. 

 

Každý človek je iný a preto každému môže pomôcť niečo iné. To je dôvod, pre ktorý pracujem s viacerými a rôznymi metódami, vďaka čomu je možné zvoliť takú, aká je vhodná, prínosná a efektívna na mieru podľa potreby v danej situácii.

Vďaka tomu ide prepojiť teóriu s praxou a môžem tak ku každému, kto ku mne prichádza, pristupovať individuálne, s dostatkom porozumenia aj empatie  a zároveň pritom efektívne a účinne .

IMG_20220416_162719.jpg
bottom of page