top of page

O mne

Denisa Eckmannová

 

Som terapeutka duše a sprievodkyňa v tých obdobiach života, keď prevláda pocit neistoty a chýba odvaha spraviť krok vpred alebo keď sa život zdá byť príliš zamotaný a chaotický a je náročné vidieť kam, ktorým smerom ísť, za čím a ako.

Pomáham nachádzať východiská i riešenia v nejasných zahmlených situáciách, uzdravovať i uvoľňovať ťaživé pocity, odstraňovať bloky ktoré sú prekážkami na ceste k spokojnému životu s prinavrátenou radosťou zo života, prehlbovať a uzdravovať vzťah so sebou a spoznávať  plný potenciál, čím sa otvárajú možnosti plnohodnotného naplnenia vo vzťahoch i v sebarealizácii.

Základ mojej praxe vychádza zo životných skúseností, ktoré ma priviedli k tomu, aby som urobila zmeny vo vlastnom živote. Rozmanitým precíznym štúdiom som životné skúsenosti doplnila o vedomosti i spôsoby a metódy ako a čím vhodne pomôcť. 

Vďaka tomu ide prepojiť teóriu s praxou a môžem tak ku každému, kto ku mne prichádza, pristupovať individuálne, na mieru a s plnou dávkou porozumenia, empatie aj láskavosti a zároveň pritom efektívne a účinne .

IMG_20220418_143730.jpg
bottom of page