Môj príbeh

Mám rada svoj život a tvorím si ho tak, aby som v ňom nachádzala stále viac a viac spokojnosti, radosti , vnútorného pokoja a splnenie všetkých mojich snov.

 

Prečo o tom píšem? Pretože práca, ktorej sa zo srdca venujem je o pomoci druhým nachádzať ich vlastné vnútorné naplnenie podľa ich vlastných túžob. Pomáham k zmene aj v zdanlivo bezvýchodiskových situáciách. Som sprievodkyňou na ceste k úspešnému zdarnému cieľu - a ten cieľ je vždy spokojný a naplnený život. To je to, čo vo svojej podstate každý hľadá. 

 

Prešla som dlhú cestu sebapoznávania, čistenia, uzdravovania a zmien. Stále sa učím, stále som na ceste i ja, rovnako ako každý jeden človek tu na Zemi, no dnes už viem pomáhať i druhým tým  najlepším zo seba, čo som získala na svojej vlastnej ceste poznania a sebaliečenia.

 

Viem, že život karty veľakrát zamieša tak, že sa v nich je ťažké vyznať. Sama som svoj život vyskladávala dielik po dieliku, kým som spoznala, aké to je cítiť ľahkosť na duši. Vďaka naročným obdobiam a udalostiam , ktoré sa mi podarilo zvládnuť, dnes viem nielen napĺňať svoj život, ale aj pomáhať prekonať prekážky , ktoré bránia v radosti zo života, druhým.

 

Musela som prejsť zložitými vzťahmi, aby som našla samú seba a vedela porozumieť nielen sebe, ale aj ostatným. Viem, ako bolia rozchody a aký smútok prinášajú nepochopenia, hádky a nezhody. To všetko v mojich vzťahoch malo svoje miesto. Dnes už viem prečo. Preto, aby som hľadala a našla spôsob, ako to zmeniť. Aby som pochopila, čo človek vo svojom vnútri prežíva, nielen čo je viditeľné navonok. Aby som sa vedela vcítiť do prežívania druhých a naučila sa, že žiaden vonkajší prejav netreba súdiť a hodnotiť. Len porozumieť tomu, prečo tak človek koná a zmeniť zmeniteľné. Nie však na druhých. V sebe. Tvoriť tak vzťahy šťastné a harmonické. Nielen partnerské, ale aj rodinné, pracovné, kamarátske, medziľudské. Tie vychádzajú z toho najzákladnejšieho a najpodstatnejšieho vzťahu a tým je vzťah k sebe.

 

Naučila som sa prijímať seba, aj druhých a vďaka tomu aj tí, ktorí ku mne prichádzajú, objavujú seba, spájajú sa so svojím vnútrom a zlepšujú vzťahy aj so svojím okolím.

 

Stále je čo nové objavovať - v sebe i vonku , no som vďačná za to, že som našla kľúče k radosti zo života a dnes tie kľúče, ktoré odomkli moju radosť zo života, s láskou posúvam prostredníctvom viacerých metód  tím, ktorí ju hľadajú.

 

Každý človek je iný a každému pomôže niečo iné. Mojou prednosťou je schopnosť naladiť sa na človeka a intuitívne zvoliť taký spôsob , aký je efektívny pre ňho. Preto pracujem s viacerými metódami , aby všetko bolo v súlade s jedinečnosťou osobnosti a zároveň účinnou pomocou na riešenie problému, s ktorým človek prichádza.

IMG_20220416_162719.jpg