top of page

Môj príbeh

Práca, ktorej sa zo srdca venujem je o pomoci druhým nachádzať ich vlastné vnútorné naplnenie podľa ich vlastných túžob.  

 

Som sprievodkyňou na ceste k úspešnému zdarnému cieľu - a ten cieľ je vždy spokojný a naplnený život. To je to, čo vo svojej podstate každý hľadá. 

 

Prešla som dlhú cestu sebapoznávania, čistenia, uzdravovania, učenia sa a zmien. Stále sa učím, stále som na ceste i ja, rovnako ako každý jeden človek tu na Zemi, no dnes už viem pomáhať i druhým tým, čo som získala na svojej vlastnej ceste poznania a sebaliečenia.

 

Život karty veľakrát zamieša tak, že sa v nich je ťažké vyznať. Svoj život som tiež vyskladávala dielik po dieliku, kým som spoznala, že je možné cítiť aj ľahkosť na duši. Vplyvom naročných období a udalostí , ktorým som musela čeliť (a mnohokrát stále i musím ešte čeliť) , som nadobudla poznatky ako prekážky a problémy zvládať až zvládnuť , vďaka čomu dnes môžem nielen žiť svoj život, ale aj pomáhať prekonať prekážky, ktoré bránia v radosti zo života, druhým.

 

Musela som prejsť zložitými vzťahmi, aby som našla samú seba a vedela porozumieť nielen sebe, ale aj ostatným. Viem, ako bolia rozchody a aký smútok prinášajú nepochopenia, hádky a nezhody. To všetko zo svojich vzťahov poznám tiež . Dnes však rozumiem, kam ma všetky skúsenosti viedli. Vždy som bola vedená hľadať a následne nachádzať spôsob, ako vyriešiť to, čo môj život zaťažuje, na to aby sa do života mohol opäť prinavrátiť dobrý pocit.

 

Naučila som sa pochopiť a plne porozumieť tomu, čo človek vo svojom vnútri zažíva bez toho, aby som len povrchovo hodnotila alebo súdila podľa  toho čo je viditeľné navonok.

 

Týmto poznaním prinášam aj počas sedení rešpekt k situácii v ktorej sa nachádza človek, ktorý na sedenie prišiel.  Bezpečné prostredie bez strachu z odsúdenia pomáha zdôveriť sa, vďaka čomu je možné nájsť cestu k riešeniu.

 

Každý človek je iný a každému pomôže niečo iné. Mojou prednosťou je schopnosť naladiť sa a intuitívne zvoliť taký spôsob , aký je efektívny pre konkrétneho jednotlivca. Preto pracujem s viacerými metódami , aby všetko bolo v súlade s jedinečnosťou osobnosti a zároveň účinnou pomocou na mieru v záležitosti ohľadne ktorej sa sedenie alebo konzultácia uskutočnuje. 

Ďakujem za prejavenú dôveru v prípade že Vás tieto riadky oslovili. Ste s úctou vítaní.

IMG_20220416_162719.jpg
bottom of page