Tvorenie budúcnosti v prítomnom okamžiku 

Kvantové tvorenie

Pomóóóc, som stratená/ý.....

 

...poznáte ten pocit? 

...netreba zúfať ani sa hanbiť. Každý prešiel v živote takým obdobím. Hlavné je, že labyrint má východ von...

súlad

Hovoríte si, že nechcete byť už nešťastná/ý alebo že nechcete už takýto život, v ktorom sa dejú tie neuspokojivé veci spôsobujúce bolesť, utrpenie, smútok alebo hnev, frustráciu....?

Sklamáva vás, že nemáte to, po čom túžite, čo by ste chceli?  

Takéto situácie aj pocity poznám a práve preto, že som sa s nimi stretávala, hľadala som cestu, ako mať v živote to, po čom túžim a ako sa cítiť dobre. Počas tejto cesty som však zistila aj to, že je jednoduché hovoriť to, čo nechcem. To, čo nechcem je prirodzene to, v čom sa cítim zle. No keď som sa spýtala inak -" čo teda chcem, ak to, čo práve žijem nechcem", odpoveď už taká jednoznačná nebola.

Ak chceme tvoriť svoj život a zhmotňovať v ňom naše vízie, potrebujeme sa spojiť so svojím stredom a so svojou dušou. Ona vie, čo chce, no vplyvom rôznych udalostí a dôvodov, ktoré viedli k získaniu pochybností, nastalo odpojenie sa od vnútorného vedenia. Následkom je pocit stratenosti .

Príjemnou meditačnou formou, ktorú zvládne každý, i ten kto nemá skúsenosť s meditáciami, sprevádzam k spojeniu s vnútorným stredom, ktorý má všetky odpovede. Naučíte sa svoje vnútro počuť a zistiť, čo to je presne to, čo chcete.

Keď vieme čo skutočne chceme, keď to vieme jasne pomenovať a vyjadriť, tak už je len krôčik k tomu, aby sa to mohlo zhmotniť , aby sa prianie mohlo začať realizovať a skutočne MAŤ v rukách to, čo sme si tak priali v predstave.

Táto metóda je vhodná pri akejkoľvek nespokojnosti v živote z toho , že nemáte to, čo by ste chceli.