top of page

Cesta k vašemu novému a krajšiemu životu 

Navštívte ma :
„Ak sa zmeníte Vy, zmení sa všetko okolo Vás. Ak chcete mať vo svojom živote niečo, čo ste ešte nikdy nemali, budete musieť urobiť niečo, čo ste ešte nikdy neurobili."   J.D.Houston

Dávno som pochopila, že naše podvedomé nastavenie sa formovalo od detstva a teda, modely správania, prežívania, priťahovania situácií do života, reakcie na udalosti prichádzajúce do života , priamo podliehajú tomuto nastaveniu. 


Podvedomie silno ovplyvňuje to, čo vo svojom živote máme alebo nemáme. Povrdilo sa mi však, že meniť podvedomé nastavenie a vynechať emočné vnútorné prežívanie prekážku v spokojnosti neodstráni. 


Preto sa tomu, čo ľudí trápi a s čím ku mne prichádzajú, venujem celostne a na všetkých úrovniach - teda na fyzickej, mentálnej, emočnej aj spirituálnej. Všetko so všetkým súvisí a  prepojením všetkých stránok dosiahneme trvalé výsledky.


Čo to zamená v praxi? 


Mentálnu úroveň tvoria všetky uložené  podvedomé presvedčenia. Neuvedomujeme si ich, pretože sú v PODvedomí. Sú to také zabehnuté kolaje, z ktorých vychádzajú automatické rozhodnutia. Ak vás niečo veľmi ťaží a máte pocit, že sa vám opakujú rovnaké situácie plné nepokoja, je potrebné nájsť prvotnú príčinu vzniku starostí a odstrániť ju pri koreni. V podvedomí.


Na emočnej úrovni pretrvávajú emočné zranenia dlhé roky. Pocity úzkosti, tlaku na hrudi, pichnutia pri srdci, nervozita v žalúdku - to všetko sú sprievodné prejavy ťaživých udalostí. Na to aby odzneli, je potrebné uzdraviť aj emočné telo.


Spirituálna (duchovná) úroveň umožní  rozpoznať prečo sa deje to, čo sa deje. Pomáha zraňujúce okolnosti pustiť a žiť ďalej slobodne. Tak, aby sa už nezopakovali.


Do fyzickej úrovne patria konkrétne praktické kroky, návod na to, ako zo začarovaného kruhu nepríjemností vyjsť von. Dôležité  je zistenie ČO treba spraviť, no podstatné je vedieť AKO. Premeniť teóriu na prax tak, aby  boli pozitívne zmeny v živote viditeľné a citeľné.


Mojou prednosťou je vnímanie do hĺbky. Dokážem vidieť za oponu a odhaľujem príčinu trápenia na všetkých úrovniach.


Klienti po terapiách odo mňa odchádzajú so slovami, že vyskúšali už mnohé metódy a techniky u viacerých  terapeutov,  no silnú  a výraznú úľavu pocítili až po našej spoločnej práci. Akoby sa pohli  ľady.

Budova Vydavateľstvo Príroda

Koceľova 17

Bratislava


Email: eckmannova@gmail.com

Telefón :0902 400 651

Terapie
  • Regresná terapia

  • hĺbková terapia detstva a prenatálneho obdobia

  • Kaučing na zmenu podvedomého nastavenia

  • Vzťahové techniky

  • EFT metóda

  • Hĺbková terapia emočných  blokov

  • telové sviečky

bottom of page